Sponsors

Clubhuisdienst

Clubhuisdiensten seizoen 2021 – 2022

Schoonmaakploeg A en B elke maandagavond , wordt verder door de ploeg zelf geregeld eventueel 2 groepen maken. Clubhuis open nog onbekend (ivm Corona).

 

Schoonmaak ploeg en diensten wordt door Nanny Oudshoorn geregeld.

 

Clubhuisdienst:

Dinsdagavond: Hamit/ trainer 1e elftal

Woensdagavond darten: Ada en Gerrit v Haaren (anders iom Luuk)

Vrijdagavond jokeren / klaverjassen: Evenementen commissie (iom Cees/Joop)

Bingoavond en nieuwjaarsreceptie: “Team”  1e elftal (Chantal Liebrand/Rick Dallinga)

Eventueel evenementencommissie

                                                        

Donderdag 26 december: Ruud Bijsterbosch (eventuele aanvulling?). (2e kerstdag)

 

Maandag 24 mei (2e pinksterdag familie/vrienden toernooi)

Ochtend: (in overleg met de evenementencommissie)

Middag: Marijan, Jacco, Eddy en Nanny (in overleg met de evenementencommissie)

(betreft het familie toernooi, dus kan een andere datum worden, zeker gezien dit jaar het tijdstip is meestal zaterdagmiddag toernooi en/of pupillentoernooi)

 

Zondagmiddagploeg voor alle thuiswedstrijden van het 1`ste elftal :

“Team” Chantal Liebrand of “ team” Rick Dallinga

Indien nodig aanvulling voor de keuken: Eddy Oudshoorn.

Reserve team voor de zaterdagmiddag: (Luuk van het Loo team)

 

Nieuwjaarsbosloop: Datum is nog onbekend   

 

Zaterdagmiddagploeg:

A ploeg –  Karel van den Berg en Gerrit Kerkmeijer

28 augustus, 18 september, 9 oktober, 30 oktober, 20 november, 11 december, 4 januari,

22 januari, 12 februari, 5 maart, 26 maart, 16 april, 7 mei, 28 mei, 18 juni

 

B ploeg –  Marijan en Jacco van Duren

4 september, 25 september, 16 oktober, 6 november, 27 november, 18 december, 8 januari, 29 januari, 19 februari, 12 maart, 2 april, 23 april, 14 mei, 4 juni, 25 juni

 

C ploeg –  Silvia en Eduard Duivenbode

11 september, 2 oktober, 23 oktober, 13 november, 4 december, 25 december, 15 januari,

5 februari, 26 februari, 19 maart, 9 april, 30 april, 21 mei, 11 juni

 

Zondagochtend
A Ploeg: 
Ruud Bijsterbosch en Eddy Oudshoorn         

29 augustus, 26 september, 24 oktober, 21 november, 19 december, 16 januari, 13 februari, 13 maart, 10 april, 8 mei, 5 juni

 

B Ploeg: Joop Kamphuis en Wil Dietrich

5 september, 3 oktober, 31 oktober, 28 november, 26 december, 23januari, 20 februari,

20 maart, 17 april, 15 mei, 12 juni

                                                          

C Ploeg : Cees, Chris Oudshoorn

12 september, 10 oktober, 7 november, 5 december, 2 januari, 30 januari, 27 februari,

27 maart, 24 april, 22 mei, 19 juni 

 

D Ploeg: Joop Kamphuis en Eddy Oudshoorn

19 september, 17 oktober, 14 november, 12 december, 9 januari, 6 februari, 6 maart,

3 april, 1 mei, 29 mei, 26 juni

 

Indien geen thuis wedstrijd is het clubhuis om 14.00 uur gesloten.

 

Donderdagavondploeg A: Hamit Kedik (Aanvulling????)

26 augustus, 23 september, 21 oktober, 18 november, 16 december, 13 januari, 10 februari, 10 maart, 7 april, 5 mei, 2 juni

 

Donderdagavondploeg B: Herman de Graaf en Dick Huiskamp

2 september, 30 september, 28 oktober, 25 november, 23 december, 20 januari, 17 februari, 17 maart, 14 april, 12 mei, 9 juni

 

Donderdagavondploeg C: Gerrit van de Lugt en Robert van Verseveld/Quincy/Rodney (combinatie)

9 september, 7 oktober, 4 november, 2 december, 27 januari, 24 februari, 24 maart,
21 april, 19 mei, 16 juni

 

Donderdagavondploeg D:  Gerard Molenaar, Herman de Graaf

16 september, 14 oktober, 11 november, 9 december, 30 december, 6 januari, 3 februari,

3 maart, 31 maart, 28 april, 26 mei, 23 juni

 

Met vriendelijke groet,

Alex Hoksbergen

 

p.s.: Wanneer je een keer niet kunt of het komt niet uit probeer dan eerst onderling te ruilen of iets dergelijks! 
Ik heb het hele jaar door geroosterd en geen rekening gehouden met feestdagen e.d.

 

Vragen: Ik hoor ze graag!

Tel: 0639328945
Mail: horecazaken@sv-orderbos.nl

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!